תטא הילינג-יפעת קדם

יפעת קדם היא מהמנחות הבכירות בישראל לתטא הילינג. יפעת היא מנחה מוסמכת להכשרת מנחים בתטא הילינג בצפון הארץ, במרכז ובאיזור ירושלים.

מאמר על תטא הילינג:


ליצירת קשר, להזמנת טיפול  או להרשמה לסדנא התקשרו  052-7908536 או כנסו לאתר של יפעת : תטא הילינג

בשנים האחרונות העיסוק ברוחניות ובשיטות ריפוי רוחניות צבר תאוצה בישראל. מדובר על מספר שיטות ריפוי ותפיסות רוחניות שמגיעות אלינו מהמזרח הרחוק, או לעיתים על ידי מומחים מהמערב שמסוגלות לרפא מחלה או לשפר את היכולות הגופניות והרוחניות שלנו, לעיתים מדובר על שיטות ריפוי שגוברות על הרפואה הקונבנציונלית המוכרת למערב ואפילו על הרפואה האלטרנטיבית של המזרח הרחוק. שיטת הריפוי תטא הילינג למשל פותחה דווקא על ידי אישה מהמערב, ארה"ב, באמצעות שיטת הריפוי ייחודית זו הצליחה ויאנה סטיבל להחלים ממחלת הסרטן.
שיטת הריפוי תטא הילינג למעשה מאפשרת לנו בעיקר לעבוד מול המערכת שאחראית על האמונות והרגשות שהוטמעו במוחנו במהלך השנים. אלו אמונות והרגשות שקיבלנו החל מהילדות ועוד כאשר היינו עוברים בבטן אימנו. המערכת הזאת שולטת על ההתנהלות היום-יומית שלנו בחיים, לרוב בצורה לא מודעת. הטיפול מאפשר לנו לשנות את דפוסי המחשבה המקובעים ולהחליפם בדפוסים חיוביים שיוצרים מציאות חדשה, טובה יותר, ורודה יותר.
בישראל קיימים מספר מקומות בהם ניתן לעבור קורס תטא הילינג. אלו קורסים ממוקדים העוסקים בלמידת שיטת הריפוי תטא הילינג. בואו לגלות ולהכיר את השיטה המרתקת שפותחה על ידי אישה מרתקת לא פחות בשנת 1995. היום, כאשר יותר מ-15 שנים עברו מאז פיתוח השיטה על ידי ויאנה, קיימים ברחבי העולם מאות מרכזים ללימוד השיטה והפצתה.


כתיבת תגובה