אבן בראשית – ריצוף אבן ושיש

אבן בראשית – ריצוף אבן ושיש. ספקי אבן ושיש עבור ריצוף חיצוני ופנימי


רבים המאמינים כי כאשר מרצפים את החוץ של הבית – כניסה לבית, חנייה, חצר או פינת ישיבה – אין צורך במרצפות מיוחדות כיוון שזהו אזור מחוץ לבית. עם זאת , טעות בידם. ראשית, חזית הבית והחלק החיצוני הם כרטיס הביקור של הבית – הרושם הראשוני על הבית נוצר עוד בכניסה לבית. שנית, בחירה באבן לא נכונה בריצוף החיצוני של הבית, או בעבודת ריצוף חיצוני ברמה נמוכה תיתן תוצאות שיהיו ברורות ומהר. מיד נרחיב.
ריצוף חיצוני של הבית נבחר לאחר התייחסות למספר רב של שיקולים  – סגנון העיצוב אשר אותו מנסה להעביר בעל הנכס, הקרקע והאזור שיכולים להעיד לנו על ההתמודדות העתידית של הריצוף, וכמובן מחיר העבודה, אשר הם שיקולים לא פחות חשובים ולעיתים קריטיים .
לכל אבן שנבחר ולכל שיטת ריצוף היתרונות והחסרונות שלה, ולנו יש בחירה חופשית בין הסוגים. עם זאת, כאשר בוחרים אבן לריצוף חיצוני , לרוב בוחרים ריצוף אשר נתפס כעמיד בפני מזג אוויר, משקלים כבדים (כמו ריצוף בחנייה), עמיד בפני רטיבות וכו'. את כל המידע על כל מרצפת ניתן ללמוד משיחה וביקור אצל ספק המרצפות שלכם. לכן מומלץ מאוד לבחור ספק אשר יכול להציע לכם מגוון רחב ביותר של  שיש או אבן עבור ריצוף אבני שיש וריצופי אבן חיצוניים ופנימיים  בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם ליכולות שלכם.

לפרטים והזמנות :  04-9931252

תגובה אחת בנושא “אבן בראשית – ריצוף אבן ושיש”

כתיבת תגובה