דפוס דיגיטאלי- בית דפוס אופסט

מתלבטים בין  דפוס דיגיטאלי  לאופסט? – הכול על המעלות מול החסרונות
דפוס דיגיטאלי הנו דפוס הפועל בשיטה סיפרתית -שבה לא נעשה שכלל ימוש בלוחות דפוס ובאמצעים דומים לאלו, אלא שהמוצר הסופי מודפס ישר על גבי גליון הנייר. ל הדפוס הספרתי מעלות רבות. פרוצס ההפקה פשוט, ההדפסה בעלת איכות וללא טעויות. מעלה נוספת, תמיד ניתן להדפיס כמות קטנה ולעשות תיקונים והתאמות בעלויות לא גדולות. החיסרון העיקרי של כל  דפוס ספרתי הוא שאין מגוון גדול של גלילי נייר הראויים למכונת הדפוס הדיגיטאלית.
דפוס דיגיטאלי אונליין מול דפוס מסורתי בפנייה אל בית דפוס בישראל
* יש דפוס אופסט וישנו דפוס דיגיטאלי.  הדפוס הדיגיטאלי הנו המתקדם ביותר בשטח. בדרך אחרת מדפוס האופסט לא נצרך לעשות שימוש בגלופות ושיטת ההוצאה לאור הרבה יותר זריזה. בבתי דפוס האופסט הדפיסו רק כמות גדולה, אף אם אין מה לעשות בכמות גדולה.
*בשיטת הדפוס הדיגיטאלי יש אפשרות לעשות הזמנה של כמעט כל סוג עבודה ובכל גודל שהוא. התועלות הרבות של הדפוס כמו הטיב המעולה, הדיוק ואף המהירות עשו את השימוש בדפוס הדיגיטאלי נפוץ מאוד.
* בבתי דפוס דיגיטאליים קימת אפשרות להזמין עבודות דפוס היישר מהיצרן. לא נדרש ללכת ולבוא עד  הדפוס. אתרי בית דפוס אונליין נותנים בחירה של עיצוב מקורי קיים ובו יכולים לשבץ את הלוגו, את הפרסומת וצילומים. כשגומרים את תהליך העבודה יש אפשרות לצפות איך יצא בסוף התוצר המוגמר ואם יש לבסוף מקום לבצע שינויים. ניתן גם להזמין תמונות בצורת הדפסה על בד קנבס – עם אחריות נגד דהייתו של הצבע.
*  דפוס בשיטה הדיגיטאלית פועל על פי שיטה טכנולוגית המאפשרת איחוד בין מכונת ההדפסה והמחשב במשרדי. תודות למיזוג הזה, אפשרי לעשות את ההדפסה בפרק זמן קצר ועלויות כספיות שאינן יקרות.
* בתי דפוס לרוב התחילו לעבוד בשיטת הדפוס הדיגיטאלי. רבים מתמקדים בנושאים ספציפיים כמו ניירת למשרד, בשילוט, במודעות פרסום, במעטפות מודפסות וכולי.
בית דפוס דיגיטאלי מספק שירותים שאנים קיימים בהדפסות  בית דפוס אופסט.

כתיבת תגובה