רעיונות ליום כיף לעובדים

אנשים אשר הם שכירים במקומות עבודה מסוימים, ובמיוחד אם מדובר במשרדים גדולים, זוכים לעיתים למתנות קטנות מטעם המעסיקים שלהם. ברוב מקומות העבודה, למשל, נותנים לעובדים מתנות לקראת חגים חשובים כמו ראש השנה או פסח. לעיתים מתנות אלו מתבטאות בתלושים, במכונות קפה למיניהן, ולעיתים זה יכול להיות גם יום כיף לעובדים.
היתרון הגדול ביציאה ליום כיף עם העובדים, שהוא יכול להוות גם מן סוג של יום גיבוש, אשר בו העובדים יוצאים קצת משגרת היום יום אליה הם רגילים בעבודה, ומבלים האחד עם השני במסגרות אחרות ונהנים מפעילויות אחרות ביחד, מעבר מעבודה משותפת באותו המשרד.
סוגים שונים של ימי כיף לעובדים
כאשר משרד גדול או ארגון עובדים מחליט לארגן יום כיף לעובדים מחוץ למשרד הוא קודם כל יבדוק איזה אטרקציות לאירועים עומדים בפניו וכן יבדוק את כל מה שהדבר דורש, מעניינים של תקציב ועד סוגיות של אופציות הקיימות בפני העובדים. ישנם אין ספור רעיונות להיכן אפשר לנסוע עם העובדים ומה אפשר לעשות ביחד, ובדרך כלל ההחלטה היא תלוית תקציב. ישנם מקומות עבודה אשר מקבלים את ההחלטה בדרך של הצבעה משותפת בין כל העובדים וישנם כאלה שוועד העובדים שלהם הוא האחראי על הטיולים. יום כיף עם העובדים יכול להיות בעיר בו נמצא המשרד או יכול לכלול נסיעה למקום אחר, הוא יכול לכלל הרצאות בתחומים שונים, רצוי שאינם קשורים לעבודה של המשרד, הוא יכול לכלול אוכל מסוגים שונים ואף מסיבת ריקודים.
היתרונות ביציאה ליום כיף עם העובדים
ברוב המשרדים הגדולים אשר מחולקים לתאים תאים של משרדים קטנים העובדים כלל לא מכירים אחד את השני, ואם הם מכירים ביניהם הרי שמעולם לא חלקו שוב דבר מעבר לישיבת עבודה או ארוחה משותפת בקפיטריה. כאשר מחליטים לצאת ביחד ולעשות יום כיף לעובדים כל הדינאמיקה בין האנשים משתנה. קורה לדוגמא כי אנשים עובדים זה לצד זה ולא יודעים שאחד מהם הוא רקדן מקצועי, וזה תענוג להגיע למסיבת משרד ביחד ולגלות שדווקא האדם שהיה נראה תמיד כל כך ביישן ורציני בעבודתו משתחרר ומספר בדיחות לכל העובדים.
יום כיף אליו נוסעים יכול להוסיף לאנרגיות של האנשים לעבודה, כיוון שכולם לעיתים צריכים חופשה קטנה מחיי היום יום.  מאידך, בתור מנהלים של משרדים גדולים, חשוב לזכור כי קשה להגיע למצב שכל העובדים יצאו ליום הכיף, כי בכל מסגרת יש אנשים שלא מעוניינים לקחת חלק מעבר למה שהם רואים כחובתם.

כתיבת תגובה