פלקס ספורט – גליל פילאטיס לספורטאים

גליל פילאטיס נועד לשחרור הגב, למתיחת החלק הקדמי של הגוף (גב, כתפיים, צוואר וכו'), להפחתת מתח ולשיפור היציבה. ספורטאים רבים נעזרים בגליל פילאטיס כחלק משגרת האימון על מנת לחזק את הגוף ולשפר ביצועים. ניתן לרכוש גלילי פילאטיס לעיסוי עבור ספורטאים בחנויות המתמחות בציוד ספורט אך חשוב לקבל ייעוץ ומומלץ לפנות למדריכת פילאטיס מקצועית על מנת ללמוד תרגילים ייעודיים עם הגליל, ישנם תרגילים המיועדים לפני האימון ויש תרגילים לשחרור מתחים ואיברים אחרי האימון הגופני.

מבחר צבעים ואיכויות

גליל פילאטיס לספורטאים נחשב למוצר חובה לכל ספורטאי חובב או מקצועי. תרגול לפני האימון הגופני עם גליל עיסוי פילאטיס מאפשר להגמיש את השרירים ולמתוח איברים, במיוחד את רצועת הכתפיים ואזור הגב והצוואר. ידוע כי לפני תחילת האימון חייבים לערוך חימום ולתרגל גמישות איברים וכך ניתן להימנע מפציעות מיותרות וכן לשפר הישגים. התרגילים עם גליל פילאטיס קלים ומהנים ומדובר במותר יעיל ואפקטיבי הנחשב לפופולארי בקרב רוב הספורטאים, בכל ענפי הספורט.

כדאי לדעת כי קיימים מגוון גדול של גלילי פילאטיס בשלל גדלים, צבעים ומרקמים. חשוב לבחור גליל לעיסוי השרירים כך שיהיה איכותי ועמיד וניתן לבחור בגוון האהוב על המתאמן. את הגליל ניתן לשאת בקלות ממקום למקום והוא קל משקל ואינו תופס מקום רב. לכן, ניתן להניח אותו ברכב, לשים אותו בתיק צד או לשאת אותו ביד וכך לפני האימון הגופני מבצעים מספר תרגילים חשובים ואחרי האימון ניתן ליהנות ממתיחות, משחרור מתחים אחרי האימון התובעני וכך נהנים גם משמירה על הבריאות ונמנעים מכיווצים, מתיחות ומפציעות מיותרות.

מתאים לכל ענפי הספורט

גליל פילאטיס מתאים לספורטאים בכל ענפי הספורט, בין היתר רוכבי אופניים, אצנים, כדורגל, כדורסל, היאבקות, ריצה, שחייה ועוד. חשוב לבחור בגליל פילאטיס איכותי מחנות מקצועית ואמינה, ויש אפשרות לקניה מרוכזת כדי להוזיל עלויות.

פלקס ספורט מייבאת ומשווקת  גלילי פילאטיס  ועיסוי שרירים לספורטאים בכל תחומי הספורט בארץ: כדרוגל, כדורסל ועוד

לאתר של פלקס

מאמר נוסף על בריאות  הגוף

כתיבת תגובה