חנות ואנס באשדוד

מותג ואנס לאופנה וביגוד פותח חנות נוספת בעיר באשדוד במתחם סטאר-סנטר.

חנות חדשה של מותג האופנה: הנעלה וביגוד  ואנס בעיר באשדוד במתחם סטאר-סנטר  במטרה להוות מוקד משיכה נוסף לקהל האשדודי הצעיר.

המותג ואנס פתח חנות מעוצבת וכיפית במרכז 'סטאר סנטר' שבאשדוד וזהו הסניף שנפתח בדרום הארץ.החנות משתרעת על פני שטח של כ-58 מ"ר. בחנות ניתן למצוא את קולקציית הנעלים וההלבשה של ואנס מהקולקציה החדשה והעדכנית של סתיו/חורף 2014-15 ביניהם גם כובעים, ארנקים, משקפיים ותיקים.

 – לאתר של ואנס סניף אשדוד

חנות ואנס החדשה מצטרפת לשלוש החנויות הקיימות בדיזנגוף סנטר (תל אביב), קניון שבעת הכוכבים (הרצליה) ונמל תל אביב (צפון תל אביב) . ובנוסף נפתחות עוד שתי חנויות בקניון רחובות ובקניון ארנה החדש שיפתח בחודש ספטמבר בנהריה.

דנה אלגזי, מנהלת השיווק של המותג ואנס  בישראל מוסרת: "התרחבות המותג 'ואנס' ברחבי הארץ מביאה עמה בשורה בתחום אופנת הרחוב המתרחבת אצל בני הנוער. המותג מציג קו ביגוד והנעלה ייחודי הכולל שיתופי פעולה עם הסדרה האיקונית הידועה   ,החתולה הלו קיטי,  דיסני ועוד.

מותג ואנס הבינלאומי נוסד בשנת אלף תשע מאות שישים ושש על ידי פול ון דורון ושמה היה "חברת הגומי של ון דורון". ואנס מתמחה בתחום  גלישת הסקייטבורד הגלים, הפאנק והרוק. בשנים האחרונות ואנס החלה משווקת פריטים נוספים וביגוד ואקססוריז.

כתיבת תגובה