אטרקציות בצפון – טיול רייזרים ויום כיף בצפון

אטרקציות מיוחדות בצפון ימי כיף וגיבוש בצפון

הצפון נחשב לאחד האזורים היפים ביותר בישראל וככזה, ניתן למצוא בו מגוון רחב של אטרקציות גם למטיילים פרטיים וגם לקבוצות שונות אשר מעוניינות בימי כיף וגיבוש.
אזור הצפון משתרע על פני שטח רחב ומורכב בין היתר מהרים, ואדיות, עמקים, נחלים וגם אתרים היסטוריים ומרחבי טבע יפיפיים.
מגוון האטרקציות שאזור הצפון מציע למבקרים, יכול להפוך את יום הכיף שלכם למאתגר וחוויתי במיוחד ולכן, מומלץ להכיר את האפשרויות הקיימות ולבחור מבניהן את המתאימה ביותר לכם.

טיול טרקטורונים בשטח ו – טיולי רייזרים בצפון

טיולי טרקטורונים ורכבי רייזר מהווים אטרקציה פופולארית ומבוקשת מאוד לימי כיף ולימי גיבוש מפני שהם כוללים חווית שטח, מעצימים את העובדים ותורמים בצורה ניכרת ומשמעותית לגיבוש בין חברי הצוות.
לרוב, טיול רייזרים בשטח או טיול טרקטורונים נעשים עם מדריך מקצועי ומתאים כמעט לכל אחד ואחת.
הטיולים נעשים במקומות יפים וייחודיים ומאפשרים לקבוצה להגיע לכל מיני פינות בטבע שלא ניתן להגיע אליהם עם רכב או באמצעות הליכה קצרה.

שיט קיאקים

                                                                                   

שיט קיאקים נחשב גם הוא לאטרקציה פופולארית מאוד בימי כיף וגיבוש בצפון ולמעשה, זהו האזור היחיד בארץ שמאפשר לעשות שיט קיאקים אתגרי ומותאם לכל חברי הקבוצה, תוך הקפדה על בטיחות ומיומנות של המדריכים.
שיט קיאקים תורם לגיבוש בצורה משמעותית, גם כי מדובר בחוויה ייחודית ומהנה וגם מפני שמדובר בעבודת צוות אשר תורמת לגיבוש בין העובדים.

טיול רגלי וביקור באתרים היסטוריים

ימי גיבוש וכיף בצפון לא חייבים לעסוק רק בחוויות אתגריות כמו טיול טרקטורונים או שיט קיאקים, במיוחד כאשר מדובר בקבוצה שפחות מותאמת לחוויות אלו.
במקרה זה, אזור הצפון שזור באתרים היסטוריים מעניינים, החל מאתרי עתיקות ועד למוזיאונים של החי והצומח. כמו כן, ניתן לערוך טיולים רגליים לאתרים היסטוריים או טיולים רגליים קצרים אשר יאפשרו לקבוצה ליהנות מהנוף והמטבע.

 

כתיבת תגובה